پیرمرد قبلا سیگارش که تمام میشد از ته حلقش خلط سفت و سبزی روی زمین می انداخت. حالا بعد از هر دو کام محکمی که میگیرد، خلط سفت و محکمی به زمین تف میکند و سیگار با سیگار روشن میکند. 

همانطور که سرش را در میان انبوه دود میدیدم گفت: دیگه حتی حاج خانم هم نزدیکم نمیاد. راضی به مرگم شده پدرسوخته! هرچی میگم بیا نازت کنم، بوست کنم، قربون صدقه ات برم، نمیاد، میگه بخوره تو سرت. به من چه؟ من چکاره ام؟

همین چهارکلام حرفی که زد، به سرفه افتاد و مجبور شد پشت سر هم کام بگیرد. یک، دو، سه، سه، سه، سه.

صبح روز بعد، زنش را دیدم که شیون میکرد و به سینه اش میزد: بی خون و مون شدم، بی شوی و شور شدم!

ترس این را دارم که چنان همدیگر را بوسیده باشند که پیرمرد نفس کم آورده باشد. آری، قسمت ما از عاشقی، شیره و بنگ و غم و جنون و سفلیس بوده است. ما عجالتا یک خلط آبدار پشت تمام کام هایتان بدهکاریم. 

داستان شبهای بیماری

مثلا حال و روز ما

مثل آینه که اگر بخندم میخندد

مثل باران بهاری که نمیگوید کی/بیخبر در بزن و سرزده از راه برس

خلط ,  ,سه، ,کام ,میکند ,محکمی ,سه، سه، ,خلط سفت ,سفت و ,شدم، بی ,و مون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بی خوابی آزمون آنلاین کنکور سراسری تجربی، ریاضی، انسانی و زبان * نسیمِ منزلِ لیلی * nosrat21 کانون فرهنگی هنری مسجد ریگ فایل دونی،دنیای فایل پرتال جامع تفریحی و سرگرمی میکده نکات روابط زناشویی postbu کلیپ بروز بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.